Hledat

Homepage

Vývoj softwaru

Firma Aplicus s.r.o. vznikla v roce 2009 s cílem poskytovat profesionální a odbornou pomoc v oblasti informačních technologií (IT) a programování. Opíráme se o zkušenosti lidí s mnohaletou zkušeností v oblasti IT. Našim cílem je  přinášet aplikace a systémy, které se není třeba složitě učit, ale takové, se kterými uživatel pracuje přirozeně, rychle a hlavně ihned.

Vývoj softwaru se opírá o nejnovější technologie a trendy. Našim cílem není okamžitý zisk, ale dlouhodobá spokojenost s naší prací jak na straně klienta, tak naše. Chceme přicházet na Softwarový a IT trh s produkty, které budou zajímavé a atraktivní pro svoji originalitu. 

Aplikace

Kompletní řešení od analýzy po realizaci, implementaci a servis. Internetové grafické návrhy, databáze, e-shopu, CMS (Redakční systém), aplikace na řízení externích zařízení a periferií, hromadné zpracování dat, tiskové výstupy, webhostingové služby, webdesign, konzultace a technická podpora, aplikace pro OS Windows, webové aplikace, komunikující aplikace.

Naše budoucnost

Naše budoucí existence se opírá především o neustálé zdokonalování našich produktů a služeb. Neustále hledáme nové informace a aplikujeme nové technologie trendy, které nám pomohou se odlišit od ostatních. Opíráme se o náš profesionální redakční systém.

Profesionální redakční systém

Našim stěžejním produktem je vlastní redakční systém pro webové stránky pod obchodním názvem CouMeS. Jeho výhody oceňuje každý kdo má možnost ho využívat pro nezávislou správu vlastního obsahu stránek. Systém stále prochází aktivním vývojem a díky tomu jsou jeho vlastnosti čím dál více oceňovány.

Aktuality

Grafický market

19.11.2015 17:15:15
Spuštěné webové stránky BESTiDESIGN se zaměřením na webovou grafiku a firemní grafiku.

Publikování článků

03.12.2012 19:40:08
právě jsou spuštěny naše blogovací stránky na adrese www.topspace.cz kam je možné psát libovolné původní články.

Provoz eshopů

25.10.2012 01:35:28
Právě jsme začali provozovat několik eshopů na našem vlastním hostingovém serveru.