Podrobnosti o službách

Služby webového designu

Je prostým faktem, že každá firma potřebuje mít profesionální a uhlazený web. To je ale jeden z nejsložitějších prvků řízení firmy. Jsme tu, abychom to změnili.

Zkušenosti se počítají

Vytvořili jsme stovky webových stránek pro společnosti všech velikostí a odvětví. Náš tým tvrdě pracuje na tom, aby vaše webové stránky vynikly od konkurence a zároveň aby byly snadno použitelné.

„Jedna velikost se hodí všem“ nikdy neplatí

Každý podnik má jedinečné potřeby. Proto nabízíme několik balíčků, které vyhovují různým rozpočtům a úrovním složitosti. Ať už provozujete malý blog nebo řídíte velký e-shop, máme pro vás vše!

SEO je naší specializací

Sami možná nejste odborník na SEO, ale náš tým to dělá léta díky tvrdé práci a odhodlání. Zajistíme, aby se vaše stránky umístily na předních místech ve vyhledávačích, jako jsou Google, Yahoo a Bing – aby vás lidé snadněji našli!

Služby vývoje webových stránek

CouMeS je interaktivní webová platforma, kde si můžete vytvořit svůj web během několika minut. Poskytujeme vám nejkvalitnější služby za férovou cenu a nejlepší na CouMeS je to, že je online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Vaše vlastní osobní webové stránky

Jsme hrdí na to, že jsme schopni poskytnout dostupné ceny za kvalitní služby, a proto nabízíme vytvoření vašeho webu od začátku. Coumes také nabízí návrh a vývoj vašich stránek, takže budou připraveny k publikování jen několika kliknutími!

Cenově dostupné, kvalitní a profesionální

Víme, že podnikat není jednoduché, a proto se snažíme našim klientům poskytovat služby nejvyšší kvality za dostupnou cenu. Coumes existuje od roku 2005 a nikdy nezklamal ani jednoho z našich klientů!