Vlastní stránky

Mít vlastní stránky by měl být základ pro každého

Běžné známé systémy, které jsou zdarma až tak zdarma nejsou, protože za nějakou dobu člověk zjistí, že potřebuje další funkce, které jsou již placené nebo je musí vytvořit specialista, který za bude požadovat zaplaceno. Také se může stát, že takový systém zdarma napadnou útočníci, protože znají kód takového systému. Udělejte pro sebe něco a vytvořet si nebo změňte si webové stránky.

Nechci slevu zadarmo!

V životě jsem slyšel mnoho příběhů, kdy si člověk pro svůj business vybral stránky zdarma v domění, že ušetří. Po nějaké době se systém aktualizoval a stránka se úplně rozpadla bylo potřeba to vytvořit znova. Jiný příběh byl o tom, že si někdo vypnul aktualizace, aby se to nestalo, ale v tomto případě systém napadl hacker a výsledek byl stejný a stránky se museli vytvořit znova.

Být úspěšný ve svém oboru znamená nedělat si všechno sám

Pokud chtete tedy dělat dobře to co umíte a živit se tím, tak to co neumíte nebo na co nemáte čas nechat dělat ty co tomu rozumí, vědí jak na to a jsou schopni Vám s tím pomoct. Ideální pokud se o webové stránky někdo pravidelně stará a neustále Vám bude pomáhat je vylepšovat a posunovat kupředu. Věříme, že pokud se budete věnovat tomu čemu rozumíte a ostatní svěříte ostatním, tak se budete mnohem více úspěšní a spokojeni.

Naše vlastní platforma

Máme vlastní platformu a neustále na ní pracujeme, protože se nám líbí a dává nám smysl ji vytvářet a dále rozvíjet. Nejsme tedy někdo, kdo by stavěl něco na existujícícím řešení zdarma a účtoval si za to nemalé peníze, ale několik let vytváříme vlastní unikátní řešení jak stránky vytvářet a rozvíjet. Pracujeme na naší platformě jako kdyby to bylo dítě, které stále roste. Neustále ji vylepšujeme. Upravujeme ji podle požadavků a potřeb.

Chcete pomoct s vytvořením vlastních stránek?

Sámi to nezvládnete a pravidelně se o to starat je pro Vás časově dost náročné? Rádi by jste, aby Vám stránky pravidelně někdo aktualizoval a zabezpečoval?

Chci pomoct