Základní webová stránka

Základní webová stránka

I když jste malá firma, která teprve začíná, rozhodně byste měli uvažovat o webové stránce. Vizitky, letáky a brožury jsou také skvělými marketingovými nástroji, nicméně profesionální online prezentace má mnoho výhod i pro ty nejmenší podniky. Pokud pracujete s malým rozpočtem, může být skvělým výchozím bodem jednoduchý jednostránkový design (který si možná budete moci udělat sami). Jakmile se rozrostete, můžete zvážit spolupráci s profesionálním týmem webdesignérů, který vaše webové stránky pozvedne na vyšší úroveň. Někdy se základní webová stránka nazývá webová vizitka.

Zde je jen několik bodů, proč jsou vaše webové stránky důležitější než vaše vizitka:

Snadný přístup - kdykoli a odkudkoli.

Na rozdíl od informací na fyzické vizitce má kdokoli přístup k informacím o vaší firmě kdykoli a odkudkoli na světě. Vaše webové stránky mají potenciál pomoci vám rozšířit klientelu do míst, o kterých jste možná nikdy ani neuvažovali. Se správným webovým designem a SEO můžete zvýšit svůj dosah a efektivněji rozvíjet své podnikání.

Vytvářejte, aktualizujte a nabízejte speciální propagační akce.

Vizitka obsahuje základní informace o vaší firmě, které jsou navíc omezené a statické. Vaše webové stránky vám naproti tomu dávají možnost okamžitě nabízet speciální propagační akce a také snadno zpřístupnit zkušební verze produktů/služeb. Je to dokonce rychlejší a levnější než používání tištěných marketingových materiálů, jako jsou brožury a letáky.

Snadné sdílení.

Stejně jako vizitku lze i vaše webové stránky předávat nebo sdílet s ostatními - s tím rozdílem, že s webovými stránkami je to možné snadněji a okamžitě. Ať už se někdo rozhodne sdílet vaše webové stránky na sociálních sítích nebo jednoduše pošle odkaz na vaše webové stránky e-mailem svému příteli, stačí několik rychlých kliknutí a informace o vaší firmě jsou okamžitě sdíleny s mnohem více potenciálními klienty. Při zvažování návrhu webu nezapomeňte na to, aby položky, jako jsou příspěvky na blogu, byly snadno sdílitelné, a povzbudily tak uživatele ke sdílení obsahu vašich webových stránek.

Reference

Zahrnutí referencí zákazníků může pomoci legitimizovat vaši firmu a zvýšit důvěryhodnost - a na vizitce pro ně jednoduše není místo. Ještě lepší je, že na webové stránky můžete zařadit videozáznamy, které jsou stále populárnější.

Pokud si chcete vytvořit webové stránky (nebo posunout své stávající webové stránky na vyšší úroveň!), ozvěte se nám! Naši odborníci na webdesign jsou připraveni vytvořit webové stránky, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání.

Štítky

Rubriky článků

Oblíbené příspěvky

Základ inteligentního obsahu
Základní webová stránka
Proč milujeme technologie (a vy byste měli také!)